KONST / Litografier / Färglitografi 15967026
nr 1596 7026
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad Hc 3/10. Färglitografi. Bladets mått: 76x53 cm, yttermått inklusive ram: 81x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:54:53
2/2 14:05:26
200 kr
4/2 17:38:48
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube